burger-icon
Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Курортна, 12
УКР
Лікування
Види лікуванняarrow
Завантажити прайс-лист
Масаж голови

Масаж голови

Масаж голови є не тільки корисним для здоров'я, але і дуже приємним. Він сприяє загальному розслабленню організму, покращує кровообіг, прискорює ріст волосся, допомагає позбутися стресів і навіть сприяє зняттю болю в деяких ділянках тіла.

Через постійне напруження, сидячої роботи або тривалого впливу дратівливих факторів людина втрачає працездатність, процеси в організмі сповільнюються, виникають періодичні головні болі, що переростають в мігрені. Позбутися від цього можна за допомогою простого масажу голови.

Там, де необхідно масаж голови: показання та користь

Звернутися до фахівця за масажем голови можна в будь-який час - це допоможе зняти стрес і принесе задоволення. Обов'язковою ця процедура є в таких випадках:

  • волосся почали активно випадати;
  • з'явилася неуважність і забудькуватість;
  • сон став нестабільним і неспокійним;
  • знизилася працездатність;
  • почало виникати відчуття неспокою і тривоги;
  • шкіра голови стала дуже суха;
  • почали турбувати головні болі і мігрені;
  • погіршився кровообіг.

Всі ці проблеми можна вирішити, пройшовши курс масажів голови. У пацієнтів відзначається значне поліпшення загального самопочуття: знижується внутрішньоочний тиск, відзначається нормалізація артеріального тиску, волосся набуває здорового блиску і перестають випадати, імунна система зміцнюється.

Звертаючись до фахівця за послугою, варто пам'ятати про деякі протипоказання:

  • патологія випадання волосся (алопеція);
  • грибкові захворювання шкірних покривів голови;
  • механічні травми шкіри;
  • сильно підвищений артеріальний тиск;
  • запальні або гнійні процеси.

Якщо перераховані вище фактори не турбують, можна сміливо вирушати на сеанс масажу.

Методика виконання

Починати процедуру слід з легких погладжувань. Після цього приступають до розминці надбрівних дуг - пальцями захоплюється і стискається складочка над бровами. Рухи повинні бути легкими і плавними, починати слід від куточків очей і переходити до скронь.

Далі обертальними рухами пальців стосуються скроневої частини. Акуратно приступають до поглаживанию лобової частини, плавно переходячи до волосяного покриву. Волосся розчісують і ділять на проділ. Після цього уздовж нього виробляють розминку пальцями рук. Проділи слід робити з частотою 3-5 см і по кожному з них застосувати цю методику.

Після цього на волосяну частину голови кладуть кисті рук (паралельно один одному) і виробляють погладжування від верхівки і до периферії. Варто звернути увагу, що пальці потрібно впритул притискати до голови, не допускаючи їх ковзання по волоссю.

Види масажу

Залежно від поставлених завдань, існує кілька основних видів масажу голови:

  1. Для зміцнення і зростання волосся. Орієнтований на поліпшення притоку крові, усунення сухості шкіри. Основне призначення - стимуляція волосяних цибулин для подальшого зростання. Також спрямований на тонизирование шкіри голови, усуває себорею і відмінно знімає стрес.
  2. Точковий. Здатний ефективно усунути розумову напругу, стреси і тривоги. Активує приплив кисню, за рахунок чого відбувається розслаблення м'язів.
  3. Розслабляючий. Найприємніший вид масажу голови: покращує сон, сприяє повного усунення енергетичних затискачів, покращує розумову діяльність і сприяє поліпшенню загального психологічного стану.
  4. Індійський і тайський масажі. Східні техніки заряджають бадьорістю і допомагають нормалізувати внутрішньочерепний тиск. Використовуючи такі масажі, можна позбутися від нападів запаморочення і поліпшити чутливість нервових закінчень.

Також однією з різновидів є масаж обличчя. Його можна розділити на антивікової і медичний.

Антивіковий масаж дозволяє в короткі терміни підвищити пружність шкіри (погладжування активують вироблення колагену), позбутися від мімічних зморшок і інших ознак старіння. Шкіра набуває свіжий і сяючий вигляд, стає більш еластичною.

Медичний масаж обличчя має на увазі масаж скронево-нижньощелепний області. Як правило, призначається при явній дисфункції і патології м'язів. Задіє сухожилля, м'язи і навіть суглоби.

Ефект можна відчути вже після першої процедури. Щоб курс був повноцінним, а результат не зник через короткий проміжок часу, слід повторювати масаж 6-8 разів кілька разів на тиждень.